Chtěla bych poděkovat VERUSHCE za to že mužu používat fotky z její galerie.
.......MOC DĚKUJU.....

Šárka Vaňková - životopis

14. února 2011 v 18:37 | Lentilka |  Muzikálví zpěváci/zpěvačky
Šárka Vaňková se narodila 30.10. v roce 1987 v Jirkově u Chomutova.
Studuje střední pedagogickou školu v Mostě. Zpívat začala velmi záhy, nejprve ve školním sboru Slavíček, kde ji to ovšem příliš nebavilo. Už tehdy snila o sólové dráze a chtěla se dál pěvecky vzdělávat. Ve třinácti se od své kamarádky dozvěděla o vyhlášeném učiteli hudby v Mostě a začala k němu dojíždět na hodiny zpěvu.Víc ve zbívajícím článku.....

Richard Řeřicha z ní talent prý vysloveně "vytáhl". Nadání u ní zřejmě slyšel hned od počátku, protože se okamžitě rozhodl Šárku učit. Po několika letech doporučil Šárku profesorce pražské konzervatoře Lídě Nopové, u které se učí už druhým rokem.

Ráda by vystudovala pražskou konzervatoř obor popový zpěv, ale přijata nebyla, a tak aby příliš nezahálela, rozhodla se pro střední pedagogickou školu. Na konzervatoř to bude zkoušet tak dlouho, dokud ji prostě nepřijmou.Stala se stříbrnou Superstar, ale určitě studuje dál, protože v tuto chvíli je pro ni přednější vzdělání, které chce mít na sto procent. Talent ke zpěvu zřejmě podědila po svém dědovi, který byl velmi muzikální, jak se říká na co sáhl, na to hrál. Šárka kromě zpívání ráda chodí do kina nebo si čte, ale živit se chce především zpěvem, což se jí povedlo, když ji navrhli práci v divadle Brodway.

- Zpívá v muzikálech :Kleopatra (Octavia), Tři mušketýři (Constance), Angelika (Montespan), Dracula (Adriana/Sandra) a Adéla ještě nevečeřela (Bianca Nera)
- Znamení zvěrokruhu: Štír
- Měří 165 cm a váží 46 kg
- V pupíku má piercing
- Oblíbený film je Hledá se Nemo
- Má menšího bráchu Martina a pejska
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama